Tootest

   Pihustataval küpsetusõlil on väga mitmekülgne kasutusala. Kõige tavalisemalt kasutatakse küpse-tusõli toidunõude nagu küpsetusvormide, pannide, muffini vormide, pottide õlitamiseks. Samuti on hea kasutada küpsetusõli ka spaatlite, puulusikate, labidate, mõõteanumate õlitamiseks, et toit ei hakkaks neile külge.

   Mett süües või kasutades toitudes, tasub pihustada küpsetusõli mõõteanumale enne mee või siirupi tarvitamist. Tarretised tulevad vormist paremini välja, kui töödelda nõud enne küpsetusõliga ning juust ei kleepu riivi külge, kui enne riivi kasutamist pihustada küpsetusõli kergelt riivile. Pihustage küpsetusõli valmistatavale toidule, - lihale, kanale, juurviljadele ja saate ilusa ning ühtlase kuldse kooriku. Pihustatava küpsetusõli kasutamine muudab pannkoogi küpse-tamise palju lihtsamaks.

   Pannkoogiõli on madala küllastunud rasva sisaldu-sega ning kolesteroolivaba. Seda peetakse "heaks" rasvaks, kuna sisaldab rohkelt monoküllastumata- ja omega-3 rasvhappeid.

Hoiustamise nipid

• Küpsetusõli tuleks hoida toatemperatuuril ja päikesekiirte eest varjatult.

• Parima kvaliteedi saamiseks on soovitatav kasutada küpsetusõli ühe aasta jooksulPannkoogiõli kulu

Ühe sprei vajutusega 1 sekundi jooksul kasutad ainult 0,6 g õli ehk umbes 450 korda saab pihustada ühe Pannkoogiõli purgiga.